Close

Anna Pilśniak | ESTJ

Każdego dnia z uśmiechem, poznaję nowych ludzi i staram się dzielić z nimi moje idee i pomysły. Jestem kreatywna i odważna w realizacji różnych celów. Zawsze miła i pełna humoru. Mam wspaniałą rodzinę, czwórkę dzieci i jednego wnuka, oraz kochającego męża. Prowadzę bardzo zajęty tryb życia, ale zawsze mam czas na ciekawą książkę, czas w domu, z rodziną. Lubię rozmowy z Bogiem, to czas ciszy i refleksji. Interesuję się wszystkim, co związane jest z Naturą.

Moje zainteresowanie Grupą Przedsiębiorczych kobiet wynika z możliwości dzielenia się informacjami, integracją i poznawaniem kreatywnych, zdolnych kobiet. To one stają się mentorami życia zawodowego i prywatnego. Dzielimy się radościami i problemami, możemy znaleźć „bratnią duszę”. Uważam że kobiety mają świetne pomysły i niewykorzystany zasób energii. Sama jestem kobietą , która szuka dla siebie miejsca na ziemi, na razie znalazłam to w pracy z fantastycznymi kobietami. A co dalej? Bez ograniczeń.
ZAINTERESOWANIA Interesuję się zdrowiem i dbaniem o ciało holistycznie.

CECHY CHARAKTERU Odpowiedzialna i sumienna, bardzo pracowita.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE Z wykształcenia jestem magister Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, o specjalności familolog, doradca i pedagog rodzin, nauczyciel filozofii, etyki, wdż. Pracowałam też jako nauczyciel WDŻ. Mam 18 lat doświadczenia prowadząc własną firmę w zawodzie terapeuty manualnego. Ukończyłam bardzo wiele kursów w tym kierunku. Między innymi drenaż limfatyczny, twarz emocjonalna, świecowanie ucha, terapie algowe, parafinowe, etc. Brałam udział w wielu konkursach masażu i I Mistrzostwach masażu we Wrocławiu. Organizowałam warsztaty przy Progesteron we Wrocławiu dla kobiet, Twarz emocjonalna. Warsztaty dla seniorów. Skończyłam kurs diagnostyki odżywiania przy Instytucie Biomol-Med w Łodzi. Ukończyłam dyplomem Akademię Pielęgnacji Artistry. Za mną również Szkołę Liderów, gdzie zdobyłam sporo doświadczenia w pracy z ludźmi i także w zakładaniu stowarzyszeń i fundacji. Teraz jestem niezależnym przedsiębiorcą działająca w strefie biznesu e-commerc.

Podziel się na: