Close

Beata Przybylska – Józefiak

Jestem osobą niezwykle komunikatywną i łatwo nawiązująca kontakty. Zawsze nastawiona jestem na realizację celów, ale też pracę zespołową. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że tylko wspólnie można osiągać sukces. Jednostka w obecnych czasach, niewiele znaczy. Jako osoba energiczna i otwarta, wciąż szukam nowych możliwości i pomysłów. Chcę kształtować swoją przyszłość w sposób świadomy i chcę by były to obszary, które uznaję za moją mocną stronę.

Nie boję się nowych wyzwań. Wprost przeciwnie, wielokrotnie podejmowałam wyzwanie, które zakańczałam sukcesem. Przez lata pracy zawodowej nabrałam przekonania o znaczeniu komunikacji i dzieleniu się informacjami w obrębie zespołu. Powielanie tylko najlepszych praktyk prowadzi do osiągnięcia celu.

Ogromną satysfakcję sprawia mi dzielenie się moimi zrealizowanymi pomysłami, które uważam za swój sukces.
ZAINTERESOWANIA: rozwój osobisty, podróże, muzyka

CECHY CHARAKTERU: komunikatywność, kreatywność, odwaga

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: choć kształciłam się na muzyka, moja kariera zawodowa pokierowana została w zupełnie innym kierunku. Jestem związana z poligrafią i choć odnoszę w tym zawodzie sukcesy, to jednak przyszłość swoja widzę już w innej dziedzinie, która da mi to, czego najbardziej poszukuje - wolność!

Podziel się na: