Close

Justyna Górna | ESFJ

Jestem miłą, zdyscyplinowaną osobą na zewnątrz, natomiast wewnątrz mnie drzemią nieodkryte siły kreatywności.

Lubię ludzi, przebywać z nimi, organizować wciąż coś dla nich i wymyślać nowe projekty. Uwielbiam przebywać na scenie i już wiem, że to moje powołanie. Choć gdy zdobywałam to doświadczenie lekko nie było. Ale ponieważ wyznaję zasadę by "nigdy się nie poddawać", zawsze osiągam to o czym marzę.

Przez pewien czas mieszkałam w Calgary w Kanadzie obecnie mieszkam we Wrocławiu. Kocham góry, piesze wycieczki i duże przestrzenie, wolność i tego poszukuję w życiu, wolność finansowa jest teraz na mojej tapecie. Na spotkania kobiet trafiłam ponieważ szukałam towarzystwa kobiet. Chodząc na różne spotkania, brakowało mi wspólnych działań, wsparcia i kobiecej energii, która nie kończy się wraz ze spotkaniem - to wszystko odnalazłam tutaj. Dlatego zachęcam inne kobiety by dołączały do nas i odkrywały swój potencjał.
ZAINTERESOWANIA Gotowanie, psychologia, architektura, moda, zdrowe odżywianie i naturalna suplementacja

  CECHY CHARAKTERU Zdyscyplinowana, pewna siebie, komunikatywna, zorganizowana

 

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE Z zawodu jestem mgr. inż, budownictwa ze specjalnością budownictwo podziemne i inżynieria miejska. Pracuję jako konstruktor budowlany, projektuję bezpieczne domy i hipermarkety. Uwielbiam optymalizować koszty, a na moim koncie mam zarówno wielkie budynki, jak i domy jednorodzinne.

Podziel się na: