Close

Karolina Klimuk | INFJ

Jestem zawsze uśmiechnięta i pogodna. Mam wiele cierpliwości do ludzi, lubię przebywać w kreatywnym towarzystwie, gdyż też taka jestem, a kreatywni ludzie robią wiele ciekawych rzeczy, między innymi świetnie się bawią!

W Grupie kobiet przedsiębiorczych odnalazłam to czego szukam w życiu : balans.

Poznane kobiety są bardzo aktywne, ale zawsze odnajdują czas na rodzinę, dobrą książkę, rozwój własny. Spełniam teraz moje cele, uczę się, jak być niezależną i jednocześnie móc pozostać kobieca i delikatna. Na spotkaniach motywujemy się nawzajem, popieramy swoje działania biznesowe i dzielimy się swoją wiedzą. Odkrywanie swojego potencjału i rozwijanie swoich talentów, to elementy nad którymi, nigdy bym się nie zastanowiła, gdyby nie Kobiety Biznesu. A jeśli można jeszcze z tego tytułu mieć dodatkowe pieniądze, to tylko niepodważalny atut.

ZAINTERESOWANIA Interesuję się makijażem i pielęgnacją, a że biegam od wielu lat, więc za tym poszło zdrowe odżywianie oraz ekologia.

Kocham podróże, byłam w kilku ciekawych miejscach na świecie, między innymi w Las Vegas, Kalifornii, zwiedziłam również Europe i najciekawsze zakątki.

CECHY CHARAKTERU Konsekwentna, komunikatywna, kreatywna.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE Z zawodu jestem inżynierem automatykiem i to chyba z przekory, bo to co robię nie jest zabawne. Skończyłam Akademię Górniczo- Hutniczą w Krakowie, gdzie mieszkałam przez kilka lat aby ostatecznie przenieść się w okolice Wrocławia.

We Wrocławiu ukończyłam w First Time Manager w Wyższej Szkole Bankowości. Potem była Szkoła Przedsiębiorczych Kobiet i tak się zaczęło.
Obecnie rozwijam swoją kreatywność, wykonując makijaże i ucząc inne Panie jak dbać o siebie, by cieszyć się piękną skórą na długie lata. Uwielbiam, dopierając odpowiedni makijaż, pokazywać kobietom jakie są piękne.
Podziel się na: