Karolina Klimuk | INFJ
Close

Karolina Klimuk | INFJ

Jestem zawsze uśmiechnięta i pogodna. Mam wiele cierpliwości do ludzi, lubię przebywać w kreatywnym towarzystwie, gdyż też taka jestem, a kreatywni ludzie robią wiele ciekawych rzeczy, między innymi świetnie się bawią!

W Grupie kobiet przedsiębiorczych odnalazłam to czego szukam w życiu : balans.

Poznane kobiety są bardzo aktywne ale zawsze odnajdują czas na rodzinę, dobrą książkę, rozwój własny. Spełniam teraz moje cele, uczę się, jak być niezależną i jednocześnie móc pozostać kobieca i delikatna.Na spotkaniach motywujemy się nawzajem popieramy swoje działania biznesowe.

ZAINTERESOWANIA Interesuję się makijażem a że biegam od wielu lat, więc za tym poszło zdrowe odżywianie, ekologia.

Kocham podróże, byłam w kilku ciekawych miejscach na świecie, między innymi w Las Vegas, Kalifornii, zwiedziłam również Europe i najciekawsze zakątki.

CECHY CHARAKTERU Konsekwentna, komunikatywna, kreatywna. DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE Z zawodu jestem inżynierem elektromechanikiem, i to chyba z przekory, bo to co robię nie jest zabawne. Skończyłam Akademię Górniczo- Hutniczą w Krakowie, gdzie mieszkałam przez kilka lat aby ostatecznie przenieść się w okolice Wrocławia. We Wrocławiu byłam w First Time Manager w Wyższej Szkole Bankowości. Potem była Szkoła Przedsiębiorczych Kobiet i tak się zaczęło.
Podziel się na: