Close

Małgorzata Rynkowska

Jestem szczęśliwą mamą dwójki synów i szczęśliwą żoną. Mieszkam od wielu lat w Toruniu, mieście pachnącym piernikami! Jakiś czas spędziłam w Oslo, i był to dla mnie dość znaczący okres, nauczyłam się samodzielności i radzenia sobie w życiu. Ale pogoda mi nie odpowiadała za bardzo, ponieważ kocham kwiaty, słońce i ruch na świeżym powietrzu.

Czuję się komfortowo wśród kobiet aktywnych, niezależnych. jestem pod wrażeniem ich licznych talentów, kreatywności i chęci rozwoju osobistego. Cieszę się, że świadome kobiety rozumieją potencjał pracy w zespole i chęć wspierania siebie wzajemnie. Nie lubię nudy i stagnacji w życiu. Mam dużo energii i zarażam entuzjazmem. Ponieważ jestem kobietą chcę czuć się piękna, zrobiłam kursów makijażu profesjonalnego, i zajmuję się tym w wolnym czasie. Zaczynam dobrze czuć się, przemawiając publicznie, uczestniczę w wielu konferencjach czy wykładach, ale najlepiej się czuję , jak ryba w wodzie , mówiąc o profilaktyce zdrowia.

Prowadzę spotkania Przedsiębiorczych kobiet w Toruniu.
ZAINTERESOWANIA Profesjonalny makijaż. Dietetyka, profilaktyka zdrowia Technologia żywienia.

CECHY CHARAKTERU Posiadam ogromny upór w dążeniu do celu, entuzjazm, umiejętność przyciągania do siebie pozytywnych ludzi, oraz ciągłą chęć zdobywania wiedzy.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE Pracuję jako dietetyk z wykształcenia i pasji. Od wielu lat jestem Partnerem Biomol-Med, wykorzystuję tą wiedzę w mojej pracy technologa żywienia zbiorowego. Zajmuję się profilaktyką zdrowia, ukończyłam wiele kursów w tej dziedzinie, o tematyce: " Jak emocje wpływają na żywienie, najnowsze trendy w psychodietetyce stosowanej.” „Nowatorskie metody leczenia nadwagi i otyłości”, „Układanie diet w trudnych jednostkach chorobowych.”
Podziel się na: