Close

Paulina Wysoczańska

Jestem mamą dwójki cudownych dzieci i mieszkam we Wrocławiu. Lubię ludzi i ich towarzystwo oraz dobre jedzenie. Jako osoba niezwykle ambitna i pracowita, osiągnęłam bardzo dużo w korporacji. Ale wewnętrzna siła i determinacja doprowadziły mnie to otworzenia własnej firmy - catering dla firm, z czego jestem niezwykle dumna.

Jestem otwartą osobą na innych i na nowe pomysły, a uśmiech i poczucie humoru, pomogły mi nie raz wyjść z różnych sytuacji. Lubię aktywnie działać i brać swoje życie we własne ręce.

Spotkania Kobiet Przedsiębiorczych pozwoliły mi poznać wiele ciekawych osobowościowo kobiet, dzielnych, walecznych i odważnych, które niejedno już w życiu przeszły - podobnie jak ja - i na każdym kroku pokazują, ze nie ma sytuacji bez wyjścia.

ZAINTERESOWANIA: podróże, kuchnia, rozwój osobisty

CECHY CHARAKTERU: determinacja, komunikacja, kreatywność

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE: Z wykształcenia jestem technikiem administracji celnej i magistrem zarządzania w logistyce. Przez wiele lat pracowałam w zawodzie, zarządzając męskim zespołem. Od listopada 2016 zmieniłam branże z transportu na gastronomię i choć łatwo nie jest, już mogę pochwalić się coraz liczniejszymi sukcesami.

Razem z Kobietami Biznesu odkrywam swoje talenty i potencjał, który w niedalekiej przyszłości przyczynią się do mojej całkowitej niezależności finansowej.
Podziel się na: