Kiedy:
20 Czerwiec 2018@19:00 – 20:30
2018-06-20T19:00:00+02:00
2018-06-20T20:30:00+02:00
Koszty:
20,00 zł
SKP - Pozytywnie o pieniądzach

A gdyby tak napisać, że będziemy rozdawać pieniądze…. 🙂

Większość rzeczy w naszym życiu wiąże się z pieniędzmi. Dom, jedzenie, rekreacja, wypoczynek czy też wychowanie dzieci – to wszystko łączy się z wynalazkiem Fenicjan. Czasem próbujemy wypierać fakt, że potrzebujemy pieniędzy do codziennej egzystencji. Jednakże w momencie gdy zaczyna ich brakować zdajemy sobie sprawę – jak ważne są dla naszego życia i poczucia bezpieczeństwa. 

Pomimo, że jest to tak ważny aspekt naszego życia nie zawsze potrafimy myśleć o nich pozytywnie. Szukamy różnego rodzaju eufemizmów, by nie powiedzieć wprost – potrzebuje pieniędzy. W posiadaniu pieniędzy nie ma nic złego, ale jest to związane z naszym wychowaniem i z naszymi przekonaniami. A nad tym można popracować. Po co? Jaki sens jest mówienie i myślenie pozytywne o pieniądzach?? Oraz jaki naprawdę jest nasz stosunek do pieniądza będziemy rozmawiać na spotkaniu Kobiet Przedsiębiorczych.

Agenda spotkania:

 1. Oficjalne rozpoczęcie i przywitanie gości
 2. Daj się poznać, czyli powiedz nam trochę o sobie (za promuj swoją firmę, siebie)
 3. Kim jesteśmy jako Kobiety Biznesu
 4. Nasza wizja i misja
 5. Co robimy, jak działamy
 6. Dlaczego warto do nas dołączyć
 7. Temat spotkania
 8. Networking oraz zakończenie spotkania

Przedsiębiorczość jest związana z zarabianiem pieniędzy. A kobiety przedsiębiorcze potrafią rozmawiać na każdy temat, a już z pewnością dotyczący pieniędzy!!!

Serdecznie zapraszamy

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Twitter
 • LinkedIn

Komentuj