Kiedy:
24 Styczeń 2018@18:30 – 20:00
2018-01-24T18:30:00+01:00
2018-01-24T20:00:00+01:00
Gdzie:
piętro 1, pokój 108
Warszawska 1
Zgorzelec
Polska
SKP - W jakim kolorze Ci do twarzy @ piętro 1, pokój 108 | Zgorzelec | Województwo dolnośląskie | Polska

Szafa pełna ubrań, a ty nie masz w co się ubrać? Biegniesz do sklepów, galerii i kupujesz coś na przecenie, co nawet fajnie wyglądało na manekinie, ale w domu już nie podobasz się sobie tak bardzo. Znów kolejny ciuch wyląduje na dnie szafy. Znasz to?

Zastanawiałaś się jak to jest, że sukienka może i fajna, ale kolor jakiś nie Twój ulubiony, a wszyscy wokół prawią Ci komplementy? Innym razem fason, czy krój jest przez Ciebie uwielbiany, ale jakoś przechodzisz w nim niezauważona? Dlaczego tak się dzieje?

Czy trzeba co sezon wymieniać całą garderobę, by być modnym? Czy może wystarczą jakieś małe triki, które będą zarówno modne, jak i sprawią, że nagle ze starej sukienki wyczarujesz kompletnie nowe ubranie?

O tym jak ważny jest dobór odpowiedniego fasonu, koloru czy stylizacji, nie powinno się już pisać. Powinniśmy to wiedzieć. Ale pomimo tego, wciąż kupujemy coś z czego nie jesteśmy do końca zadowoleni. Wciąż nie wiemy w czym jest nam lepiej i jak coś nosić. A przecież wizerunek jaki sobą kreujemy, jest niezwykle istotny w obecnym świecie.

Zapraszamy na spotkanie, w którym dowiesz się w jakim kolorze Ci do twarzy. Co możesz nosić by wyglądać jeszcze lepiej i prezentować się zgodnie z założonym celem. Pierwsze wrażenie robimy tylko raz, ale jest ono ważnym elementem naszego życia, niezależnie czy prowadzimy działalność, pracujemy na etacie, czy po prostu idziemy się dobrze bawić.

Zapraszamy!!!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • LinkedIn

Komentuj